Si te organizoni me mire Restorantin tuaj.

data7 September 2020adminNo Comments

Organizimi i Restorantit: Si te organizojme gjithcka ne menyren me te mire dhe te krijojme nje pershtypje te mire tek klientet. Të dini se si të menaxhoni çdo porosi që arrin në restorantin tuaj është thelbësore nëse doni të punoni në mënyrën tuaj më të mirë. Ju lejon të zvogëloni në mënyrë drastike kohën e …

[Lexo me shume…]

Dhjetori është padyshim një nga muajt më të mirë të vitit gjithashtu ka një festë të rëndësishme si Krishtlindjet që bashkon shumë familje. Duke thënë këtë, nëse keni një restorant shpesh i bëni vetes pyetjen vijuese: si të krijoj një menu që kënaq plotësisht klientët e pranishëm? Këtu është gjithçka që duhet të dihet për …

[Lexo me shume…]

Të kesh një restorant në ditët e sotme dhe ta menaxhosh atë në mënyrën më të mirë të mundshme sigurisht që nuk është një detyrë e lehtë. Të jesh në gjendje të planifikosh gjithçka në mënyrën më të mirë të mundshme nuk është lojë e fëmijëve dhe kjo është arsyeja pse sot softueri i hotelierisë …

[Lexo me shume…]

Menaxhim restoranti çfarë është? A është vërtet e nevojshme? Ndër shumë në qarkullim, cila është më e mira ndonjëherë? Ne përpiqemi t’i përgjigjemi çdo pyetjeje në këtë artikull të ri dhe të hollësishëm që jemi të sigurt se herët a vonë do të jetë i dobishëm për shumë prej jush. Gati lexues të dashur? Le …

[Lexo me shume…]

Sot ne shohim të gjitha llojet e peshqve për restorantin tuaj. Të dish të përgatitësh një menu me bazë peshku nëse ke një biznes restorantesh është thelbësore. Por çfarë duhet të përgatitet? Le të përpiqemi ta kuptojmë së bashku në këtë artikull të ri dhe të detajuar. Të gjitha llojet e peshkut: Ja cfare mund …

[Lexo me shume…]

Shumë drejt fundit të vitit dëgjojnë për prag të Vitit të Ri. Të shkosh drejt e në pikë dhe pa shumë kthesa, të organizosh një aheng të Vitit të Ri në sa më shumë aftësi nuk është vetëm një kënaqësi në të gjitha aspektet, por edhe një sfidë e vërtetë sidomos për ata që zotërojnë …

[Lexo me shume…]

A është ushqimi kinez i mirë për restorantin tuaj apo është më mirë të përqendroheni në diçka tjetër? Le ta fillojmë artikullin duke theksuar se kuzhina aziatike është bërë e njohur në të gjithë botën në krahasim me disa vjet më parë. Ushqimi kinez: këtu janë të gjitha detajet Duke hyrë në specifikat, gjetja e …

[Lexo me shume…]

Menu online si ta përgatisni atë?

data24 August 2020adminNo Comments

Në ditët e sotme ka kaq shumë njerëz që fillojnë një biznes të rëndësishëm siç është hotelieri. Një nga temat e nxehta kur hapni një restorant me siguri ka të bëjë me menunë për të zgjedhur për të kënaqur klientët. Një gjë shumë e dobishme nga të gjitha është padyshim menuja online. Le të zbulojmë …

[Lexo me shume…]

Dietë e saktë: si të organizoni një menu të shëndetshme? Kjo është ajo që shumë njerëz që kanë një restorant pyesin veten e tyre sot. Le ta zbulojmë së bashku në këtë udhëzues të ri që jemi të sigurt se do të jetë i dobishëm për shumë prej jush. Planifikimi në detaje se çfarë të …

[Lexo me shume…]

Shumë pyesin se cilën pica duhet të hanë kur mbajnë dietë. Në postimin e sotëm do të përpiqemi një herë e përgjithmonë të heqim çdo dyshim në lidhje me të. Gati lexues të dashur? Cilat pizza duhet te zgjedhim kur jemi ne diet? Këtu janë të gjitha detajet Le të fillojmë duke theksuar se pica …

[Lexo me shume…]

A DONI TE JENI GJITHMONE TE INFORMUAR ME VERSIONET ME TE FUNDIT TE PROGRAMEVE TONA?